www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 500 napja lejárt

Műszaki osztályunkra keresünk

vevőszolgálati munkatársat

Feladatai:

  • Fő feladat: szerviz részére hibás készülékek átvétele és javított készülékek kiadása,
    ügyfelekkel való kapcsolattartás.
  • Egyéb kiegészítő feladatok: ügyfelek értesítése akciókról, vagy telefonos segítségnyújtás

Követelmények:

  • Nincs iskolai végzettséghez kötve, viszont a jelentkezőnek műszaki érdeklődéssel kell rendelkeznie. Minden szükséges információt/ismeretet helyben tudunk oktatni.
  • Ebben a pozícióban nagyon fontos, hogy a jelentkező szeresse az embereket, jó kommunikációs képességgel rendelkezzen, és szeressen segítséget nyújtani.
  • Képes legyen csapatban dolgozni, és ha szükséges a többi munkatárs munkáját segíteni.

Egyéb információ:

  • Szívesen fogadjuk az idősebb munkavállalókat is.
  • Olyan embert keresünk, aki hosszútávon szeretne cégünknél elhelyezkedni.

Munkavégzés helye: Budapest IV. kerület, Madridi utca 2.
Munkatípus: teljes idős 8-17h

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő