www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 532 napja lejárt

Győri székhelyű  Élelmiszer Nagykereskedelmi Vállalat, bővülő feladatainak magas színvonalú ellátására
GYŐR-MOSON-SOPRON megye területére

Vevőszolgálati munkatársat

keres

Főbb feladatok, munkák:

  • Vevői kérések teljes körű ügyintézése írásban és telefonon
  • Megrendelések felvétele számítógépen, telefonon
  • Reklamációk kezelése
  • Szerződés adatbázis adminisztrációja,
  • Együttműködés a területen dolgozó üzletkötőkkel, beszerzőkkel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Ügyfélorientáltság
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pontosság, precízség
  • Számítógép biztos használata

Jelentkezni a "Jelentkezés" gombon keresztül lehet, fizetési igény megjelentetésével.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő