www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 350 napja lejárt

Azonnali kezdéssel keresünk főállásba munkatársat

vevőszolgálati munkatárs

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Vásárlók pontos, szakszerű tájékoztatása személyesen, telefonon és e-mailben
  • Munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
  • Bejövő hívások kezelése, rendelések felvétele
  • Rendelések napi szintű kezelése, előkészítése,
  • Termékek kiküldésének megszervezése
  • Ügyfélpanaszok és jótállási ügyek kezelése és adminisztrációja

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Széleskörű hardverismeret
  • Haladó szintű számítástechnikai tapasztalat
  • Erős ambíció és kitartás
  • Gyors munkavégzés
  • Problémamegoldó készség
  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Együttműködési készség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Azonnali munkalehetőség
  • Stabil háttér, karrierlehetőség
  • Nemzetközi környezet
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület Jász utca 179.