www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

Hozzáadva: 2017.10.20.
Hirdetés azonosító: 1023885

Magyarország egyik legismertebb elektronikai cikkeket forgalmazó kiskereskedelmi áruházláncának 20. kerületi üzletébe munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Elektronikai cikkekkel kapcsolatos ügyintézés,
  • vásárlók felvilágosítása, pontos tájékoztatása,
  • jótállási ügyintézés, garanciajegyek kezelése,
  • hibás készülékek visszavétele, szervizzel kapcsolatos feladatok ellátása,
  • vásárlói panaszok kezelése.

Elvárások:
  • Középfokú végzettség,
  • vevőszolgálaton, személyes ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat,
  • kiemelkedő kommunikációs készség,
  • ügyfélorientált gondolkodásmód,
  • stressz-tűrés, rugalmasság,
  • precíz, pontos munkavégzés.

Juttatások:
  • Hosszú távú, stabil munkahely,
  • modern munkahelyi környezet,
  • Azonnali munkakezdés, bejelentett munkaviszony.

  • Amennyiben megfelel az elvárásoknak várjuk magyar nyelvű önéletrajzát bérigény megjelölésével a feltüntetett e-mail címen.