www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs

  • A hirdetés 622 napja lejárt

ÁLLÁSAJÁNLAT

munkakörbe keres munkatársat
német – magyar papírkereskedelmi társaság.

Elvárás:

  • felsőfokú végzettség
  • továbbképzésre való készség
  • irodai szoftverek készség szintű ismerete
  • önálló, pontos, megbízható munkavégzés

Előnyt jelent:

  • angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • gépjárművezetői gyakorlat
  • pozitív életszemlélet
  • integrált vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat
  • nyomdaiparban, csomagoló anyag iparban szerzett tapasztalat vagy pénzügyi – számviteli ismeretek

Amit biztosítunk:

  • rendezett, biztos munkakörülmények
  • folyamatos képzés
  • versenyképes bérezés

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő