www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs - Székesfehérvár

Régió: Fejér

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.18.
Jelentkezési határidő: 2015.08.28.

Pozíció leírása / Job description

Nemzetközi háttérrel rendelkező partnerünkhöz keresünk vevőszolgálati munkatársakat székesfehérvári barkácsáruházba.

Feladatok:

- az értékesítés támogatása, vevőkkel való kapcsolattartás
- rendelésfelvétel, előrendelések karbantartása, nyomon követése
- vevői igények kiszolgálása és ellenőrzése
- megrendelés továbbítása a raktár felé
- számlázás és számlák továbbítása a pénzügyi szervezet felé
- vevői visszáru egyeztetése, visszáru szállítólevél elkészítése
- a munkaköri feladatokhoz kapcsoló naprakész adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

- kereskedelmi végzettség
- vevőorientált hozzáállás ( „kereskedői véna” )
- nyitott, kommunikatív személyiség
- vevőreklamációs, fogyasztóvédelmi tapasztalat
- hitelügyintézői végzettség
- tulajdonosi szemlélet képviselete
- problémamegoldó hozzáállás
- multinacionális környezetben szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- multinacionális munkakörnyezet
- többműszakos munkarend

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Fejér
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -