www.cvonline.hu
Vevőszolgálati munkatárs (Referenciaszám: PJ4637)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.30.
Hirdetés azonosító: 1054030
lejárt

20. kerületi partnercégünkhöz keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Vevőszolgálati munkatárs

Feladatatok:
- Vásárlói igények maximális kiszolgálása
- Szolgáltatások nyújtása, panaszkezelés,szakszerzű tájékoztatás
- Garanciális ügyintézés, szervizszolgáltatások
- Adminisztráviós feladatok elvégzése
- Pénztárgép kezelés

Elvárás:
- Legalább középfokú végzettség
- Alapszintű angol nyelvtudás
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
- Felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Előny:
- Eredmény motiváltság
- Ügyfélorientáltság, megbízhatóság

Kérjük, magyar nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Mituk Edina kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.