www.cvonline.hu
Vevőszolgálati munkatárs (Referenciaszám: PJ3887)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.09.27.
Jelentkezési határidő: 2015.10.04.
Hirdetés azonosító: 974380
lejárt

Budapest XIII. kerületi partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Vevőszolgálati munkatárs - customer service (PJ3887)

Feladatok:
- rendelések kezelése (komponens/projekt/szerviz);
- ajánlatok készítása,
- számlák kiállítása,
- vevői kapcsolattartás,
- reklamációk intézése,
- szállítások szervezése (EKÁER is),
- szállíóti számlák könyvelése (előre definiált séma alapján)
- a pozícióval kapcsolatos minőségfejlesztés (pl. vevői elégedettség felmérés)
- egyéb, adminisztrációs feladatok (pl. könyvvizsgálathoz anyagok előkészítése)

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség

- Erős angol nyelvtudás írásban és szóban
- Monotonitástűrés
- Számítógépes programok (MS Office, SAP) ismerete
- Hasonló munkakörben eltöltött legalább 1 éves tapasztalat

Előny:
- MS Dynamics CRM, 3+ szakmai tapasztalat, MOVEX ügyviteli rendszer

- Műszaki beállítottság

Amit megbízónk kínál:
- Kellemes munkakörnyezet
- Versenyképes jövedelem

Kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát bérigénnyel együtt, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Palik Veronika kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:Link megjelenítése

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.