www.cvonline.hu

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS - NAGYON JÓ NÉMET NYELVTUDÁSSAL

Régió:

Pest

Beck & Partners
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 778424
lejárt

  Ügyfelünk egy Európa szerte ismert, és elismert gyártó és kereskedelmi cégcsoport magyarországi leányvállalata Szigetszentmiklóson.
Magyarországon az építőiparban kereskedelmi és szerviztevékenységet egyaránt folytatnak.
Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk most számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az ügyfelektől beérkező rendelések feldolgozása és továbbítása a németországi anyavállalat felé
  • Tanácsadás partnerek részére írásban és telefonon egyaránt
  • Reklamációkezelés
  • Adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség, VAGY magasfokú műszaki affinitás
  • Kommunikációképes német nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (napi használathoz szükséges)
  • Legalább 5-10 éves szakmai tapasztalat megegyező, vagy hasonló területen
  • Magasfokú önállóság
  • Monotonitás és stressztűrő képesség
  • Jó kommunkációs készség
  • Pontos, precíz munkastílus
  • Magabiztos MS Office ismeretek

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás
  • SAP ismeretek

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes bérezés, cafeteria hozzájárulás várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Pozíció területei:

  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Vevőszolgálat
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélszolgálati munkatárs
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Egyéb
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Egyéb
  • ÉRTÉKESÍTÉS / KERESKEDELEM: Back Office
  • ÜGYFÉLSZOLGÁLAT / VEVŐSZOLGÁLAT: Ügyfélkapcsolat / Vevői kapcsolatok

Egyéb információk:

  • Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzával jelentkezzen a pozícióra!
  • A munkavégzés helye : Szigetszentmiklós

Nyelvtudás:

  • Német Kommunikációs/Társalgási szint

Munkatapasztalat:

  • 3-5 év

Pozíciószint:

  • Beosztott

Elvárt végzettség:

  • Szakközépiskola
  • Gimnázium
  • Felsőfokú tanfolyam

Kategória
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Értékesítés / Kereskedelem
Régió
Pest