www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs - INTS/9/67

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Mátészalkai dinamikusan fejlődő multinacionális partnercégünk számára keresünk angolul magabiztosan kommunikáló kollegát

Vevőszolgálati munkatárs

munkakörre

Feladatok:

  • A vevők igényeinek, problémáinak napi szinten való kezelése e-mailben vagy  telefonon keresztül közvetlenül a vevővel/társ vevőszolgálatokkal
  • Rendelések részleteinek ellenőrzése, elemzése, a munka állapotának napi szintű ellenőrzése és státusz jelentés a termelésvezető felé
  • Napi riportok elkészítése (SLG, OTD, stb.)
  • A területekkel napi kapcsolattartás a vevői megrendelések státuszáról, felmerülő problémák kezelése, visszajelzés nyújtása a vevő felé
  • Hatékonyan kezelni és megoldani az ügyfélpanaszokat, a vevő és a cég érdekeit szem előtt tartva

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség, vevőszolgálati munkakörhöz kapcsolódó tanulmányok előnyt jelentenek
  • Tárgyalás szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Alapvető termelési folyamatok ismerete, alap optikai ismeretek előnyt jelentenek
  • Számítástechnikai ismeretek (Solar7, alap Windows ismeretek)
  • Kiváló kommunikációs képesség, problémamegoldó és elemzőképesség
  • Pontos, precíz munkavégzés

Ajánlat:

  • Kulturált munkakörnyezet, multinacionális vállalat
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Karrierlehetőség, tréningek

 Munkaerő-közvetítési nyilvántartási szám: XVI-M-001/3777-2/2013

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű