Megbízható, nemzetközi ipari kereskedő partnerünk részére keresünk kollégát

VEVŐSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

(HF 11-7635)

pozícióba.

Feladat

  • Viszonteladói hálózat szakszerű kiszolgálása,
  • Szállítókkal, raktárakkal és viszonteladókkal való kapcsolattartás,
  • Speciális igények pl. kedvezmények, akciók naprakész ismerete
  • Logisztikai hálózat és szállítási folyamatok nyomon követése,
  • Esetenként egyéb számlázási feladatok ellátása,
  • Reklamációkezelés.

Elvárások

  • Vevőszolgálatban szerzett tapasztalat, előny: ipari területen,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Műszaki beállítottság,
  • Magas szintű számítógépes ismeretek,
  • Vevőorientált gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai előrelépési lehetőség,
  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest és Budaörs határa.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,

 küldje el önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „HF 11-7635”-es referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
         Link megjelenítése