www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs-Győr (Ref.szám: NB-1379)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.10.21.
Jelentkezési határidő: 2017.02.04.
Hirdetés azonosító: 1003775

Feladatok:

  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel (többségében külföldi áruházláncok) telefonon és e-mailben egyaránt
  • Szoros együttműködés a vevő beszerzőivel, a műszaki vezetővel
  • Vevői megrendelések fogadása, feldolgozása, visszaigazolások kiküldése, a megrendelés nyomonkövetése egészen a kiszállításig
    • Az információáramlás biztosítása a vevő, a szállítmányozó és a gyártás között
    • Problémamegoldás, reklamációs ügyintézés
    • Számlázás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági területen)
  • Tárgyalóképes angol és német nyelvtudás
  • Pályakezdő vagy 1-2 éves tapasztalattal rendelkezők jelentkezését is várjuk!
  • Valamely vállalatirányítási rendszer ismerete előny
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás, pontos munkavégzés

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. győri partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzait az alábbi e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó NB-1379-es referenciaszámot!

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Régió Győr-Moson-Sopron
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő