www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs (Gödöllő)

  • A hirdetés 367 napja lejárt

Feladatok

  • Vevői igények és előrejelzések fogadása, igényekkel kapcsolatos visszajelzés a partnerek számára
  • Vevői készletek tervezése, nyomon követése
  • Igények teljesítésével, termék kiszállításokkal kapcsolatos tevékenységek koordinálása
  • Napi kapcsolattartás a vevőkkel email-en és telefonon, a vevői megelégedettség biztosítása
  • Termék tervezésében, gyártásban, kiszállításban érintett társosztályokkal való kapcsolattartás

Részleg
Ellátási Lánc Főosztály

Elvárás

  • BSc vagy MSc szintű gazdasági vagy kereskedelmi vagy logisztikai végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Microsoft Office felhasználó szintű ismerete, különösen magas szintű Excel tudás
  • Átlagon felüli problémamegoldó képesség, precizitás
  • Proaktivitás
  • Önálló és csapatmunkára való képesség

Értékelt kvalitások

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Lean szemlélet
  • Gyógyszeripari vagy egyéb gyártói területen szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalat irányítási rendszer ismerete (Oracle)

Amit nyújtunk

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége
Helyek Gödöllő
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol