www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs-Diákmunka

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 756960

Rendelkezel pár nap szabadidővel? Szeretnél pénzt keresni, ráérsz? Ki akarod próbálni magad, tapasztalatokat akarsz szerezni?

Feladatok:
  • Vásárlok tájékoztatása
  • Adminisztráció
  • Általános útmutatás
Elvárások:
  • NAPPALI tagozatos hallgatói jogviszony
  • jó kommunikációs készség, megbízhatóság
  • 18. betöltött életév.
  • 5 nap/hét hajlandóság dolgozni
Amit kínálunk:
  • barátságos légkör
  • hosszú távú munkalehetőség
  • bruttó: 584 Ft/óra
Munkavégzés helye:
  • Kecskemét
Egyéb:
  • Munkaidő: munkakezdés ideje: azonnal, hétfőtől vasárnapig:10:00-20:00 (Beosztás szerint)
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmét és megfelel az elvárásoknak, úgy kérjük, küldje el önéletrajzát, a pozíció pontos megnevezésével, a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése. Vagy személyesen: Prohuman 2004 Kft., 6000 Kecskemét, Nagykőrösi út 30. Hétfőtől-Péntekig, 08:00-16:30