Vevőszolgálati munkatárs (cseh és/vagy szlovák nyelvtudással) [BAB-VSZ03]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.09.19.
Jelentkezési határidő: 2015.05.28.
Hirdetés azonosító: 923968

Focus consulting

Megbízónk

Multinacionális, stabil hátterű megbízónk csapatába keresünk önálló, jó problémamegoldó Vevőszolgálati munkatársat cseh és/vagy szlovák nyelvtudással.

Feladatok

- Cseh és szlovák vevőkkel történő kapcsolattartás, megrendelések felvétele, rögzítése
- Kereskedőkkel, területi képviselőkkel való kapcsolattartás
- Számlák kialakítása
- Reklamációk kezelése
- Adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások

- Középfokú végzettség
- Tárgyalóképes cseh és/vagy szlovák, és minimum alapfokú angol nyelvtudás
- 1-2 éves irodai környezetben szerzett munkatapasztalat
- Felhasználói szintű Excel ismeret
- Ügyfélközpontú szemléletmód
- Kiváló problémamegoldó képesség
- Önálló, pontos munkavégzés

Előny

- Integrált vállalatirányítási rendszer ismeret

Egyéb

- Nemzetközi munkakörnyezet
- Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció
Régió