www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs - Budapest (Ref.szám: HNZS-1373)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.24.
Jelentkezési határidő: 2015.12.18.
Hirdetés azonosító: 996678

Feladatok:

  • Vevői rendelések felvétele, rögzítése és a rendelések továbbítása SAP-ban (telefon, fax, email, webshop)
  • Beszállító és vevői reklamációk kezelése (lejáratos termékek, számlák, jóváírások)
  • Napi kapcsolattartás a cég Key Account Manager-ével
  • Időszakos leltár elvégzése a logisztikai szolgáltatónál
  • Új termékek adat paramétereinek beállítása és továbbítása a logisztikai partnereknek
  • Webshop adatok felhasználói szintű karbantartása
  • Számlázás előkészítése, ellenőrzése és postázása

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Hasonló területen szerzett néhány éves tapasztalat előny
  • Nagyfokú precizitás, nyitott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Adatbázis-kezelési gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások
  • Kiváló munkakörnyezet, stabil vállalati háttér

Munkavégzés helye:

Budapest

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egyik budapesti partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HNZS-1373-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődhet Kovács Juditnál a +3620/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő