Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár. Vásárlóink 11 európai országban, több mint 650 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget. Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 2000 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.
Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.
Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

 Siófoki áruházunkba munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:
Vevőszolgálati munkatárs

Feladatok:

  • vásárlók felvilágosítása, pontos tájékoztatása
  • az áruházi szolgáltatások (hitelügyintézés, ajándékutalvány, telefonos információ, házhozszállítás) magas színvonalú szervezése
  • a vevőszolgálati pult funkcióinak (hangosbemondó, garancia jegy érvényesítése, pénzváltás érmékre, belső nyomtatványok kitöltése és kezelése stb.) működtetése
  • vásárlói panaszok kezelése

Elvárások:

  • vevőszolgálaton, személyes ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • vevőközpontú gondolkodás
  • udvarias és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • stressztűrés, rugalmasság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • angol és /vagy német nyelv ismerete, illetve a hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat előnyt jelent
  • erkölcsi bizonyítvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen.

Vevőszolgálati munkatárs – Siófok

Siófok
Teljes munkaidős
Legalább 1 év tapasztalat

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása