Vevőszolgálati munkatárs – export (Hajdú-Bihar Megye) (INTS/4/2)

  • A hirdetés 1113 napja lejárt

Hajdú-Bihar megyei multinacionális partnercégünk számára keresünk ügyfélkapcsolat, vevőszolgálat terén tapasztalattal rendelkező ügyfélközpontú vevőszolgálati munkatársat termelő környezetbe.

Feladatok:

  • Vevői rendelések, kérések, igények kielégítése
  • Adatbázis vezetése a megrendelésekről, kiszállításokról, akciókról, raktárkészletről
  • Jóváírások ellenőrzése, értékelése
  • Kapcsolattartás és együttműködés az értékesítési és logisztikai csapattal
  • Napi jelentés elkészítése és prezentációja a management felé
  • Vásárlói reklamáció kezelése, megoldási javaslat kidolgozása

Elvárások:

  • Tárgyalási szintű angol és román nyelvtudás
  • Orosz, ukrán nyelvtudás előny
  • Felsőfokú iskolai végzettség
  • MS Office magas szintű ismerete, kiváltképp MS Excel
  • Önálló, pontos munkavégzés, rugalmasság
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk:

  • Multinacionális innovatív munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy dinamikus csapatban

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Román, Angol