www.cvonline.hu

Vevőszolgálati munkatárs – Budaörs

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Az OBI sikerének a titka, hogy mindig új utakon jár.

Vásárlóink 13 európai országban, több mint 560 áruházban pontosan azt találják, amit keresnek: minőséget, széles választékot, szakértő tanácsadást és segítséget.

Magyarországon 29 OBI áruházban, több mint 1 800 elkötelezett munkatársunk áll vásárlóink rendelkezésére.

Budaörsi áruházunkba

Vevőszolgálati munkatársat

keresünk

Feladatok:

  • vásárlók felvilágosítása, pontos tájékoztatása
  • az áruházi szolgáltatások (hitelügyintézés, ajándékutalvány, telefonos információ, házhozszállítás) magas színvonalú szervezése
  • a vevőszolgálati pult funkcióinak (hangosbemondó, garancia jegy érvényesítése, pénzváltás érmékre, belső nyomtatványok kitöltése és kezelése stb.) működtetése
  • vásárlói panaszok kezelése

Elvárások:

  • vevőszolgálaton, személyes ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat
  • kiemelkedő kommunikációs készség
  • vevőközpontú gondolkodás
  • udvarias és segítőkész személyiség
  • dinamikus és jó csapatjátékos
  • ügyfélorientált gondolkodásmód
  • stressz tűrés, rugalmasság
  • precíz, pontos munkavégzés
  • angol és/vagy a német nyelv ismerete, illetve a hasonló pozícióban szerzett kiskereskedelmi tapasztalat előnyt jelent
  • erkölcsi bizonyítvány

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi e-mail címen, a tárgy rovatba kérjük beleírni az VEVŐSZOLGÁLAT megnevezést.
Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő