www.cvonline.hu

Vevőszolgálati menedzser

  • A hirdetés 486 napja lejárt

A Béres Gyógyszergyár

szolnoki telephelyére

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Vevői rendelések feldolgozása;
  • Kapcsolattartás a belföldi vevőkkel telefonon és írásban;
  • Értékesítés, raktározás vezetőjével való folyamatos kapcsolattartás;
  • Számlázás;
  • Reklamációk kezelése;
  • Statisztikai jelentések, elemzések készítése a vevőszolgálat munkájáról.

Az ideális jelölt jellemzői:

  • Felsőfokú kereskedelmi/pénzügyi végzettség;
  • 2-5 éves, ügyfélszolgálat, vevőszolgálat területén szerzett tapasztalat;
  • ERP rendszerek ismerete, haladó szintű Excel ismeret;
  • Megoldás- és eredményközpontúság, rendszerszemléletű gondolkodásmód, határozott fellépés;
  • Jó problémamegoldó képesség, kiváló kommunikációs készség, pontosság.

Amit kínálunk:

  • Kiváló, minőségi munkakörnyezet;
  • Jó csapatszellem;
  • Szakmai fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Szolnok

Kezdés: 2016. március-április

A jelentkezés módja: Önéletrajzát 2016. február 26-ig az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő