www.cvonline.hu

VEVŐSZOLGÁLATI KOORDINÁTOR

  • A hirdetés 570 napja lejárt

Az Elcotronic Kft. német tulajdonú gyártó cég, amely tatabányai üzemében 1996 óta prémium minőségű réz és üvegszálas adatátviteli kábelek konfekcionálásával foglalkozik. Célunk az, hogy a vevői igényeket a lehető legrövidebb idő alatt kielégítsük, a lehető legjobb minőségben. Ezen elkötelezettségünket a vevőink is elismerik.

Ahhoz, hogy biztosítani tudjuk a kimagasló minőséget, hatékonyságot, rugalmasságot és megbízhatóságot, nagy hangsúlyt fektetünk a készségfejlesztésre, és azonnal reagálunk a technológiai folyamatok változásaira.

Az Elcotronic Kft. most

munkatársat keres

Feladatok:

  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel német és angol nyelven;
  • vevői megrendeléssel kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása;
  • vevői igények nyomon követése;
  • együttműködés a társosztályokkal;
  • elemzések, kimutatások készítése;
  • ügyfelek magas szintű kiszolgálása.

Elvárások:

  • minimum középfokú szakirányú végzettség;
  • tárgyalóképes angol és német nyelvtudás;
  • ügyfélszolgálat területén szerzett minimum 2 éves tapasztalat;
  • MS Office programok felhasználói szintű ismerete;
  • kiemelkedő kommunikációs készség;
  • ügyfélorientáltság;
  • határozott fellépés;
  • proaktivitás.

Előny:

  • elektronikai gyártó cégnél hasonló munkakörben szerzett tapasztalat;
  • valamely vállalatirányítási rendszer ismerete.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem;
  • fejlődési lehetőség;
  • hosszú távú, stabil munkahely;
  • fiatalos, dinamikus csapat.

Munkavégzés helye:

Tatabánya

Ha szívesen dolgozna egy biztos, hosszú távú munkahelyet nyújtó cég megbecsült munkatársaként, akkor küldje el magyar, angol és német nyelvű önéletrajzát az alábbi címre.

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő