www.cvonline.hu
Vevőszolgálati koordinátor (Referenciaszám: PJ4825)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2016.09.18.
Jelentkezési határidő: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1072595
lejárt

Székesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk munkatársat a következő pozícióba:

Vevőszolgálati koordinátor

Feladatok:
- Ellenőrzés után a megrendelések bevitele az üzleti rendszerbe (modell, ár, szállítási feltételek stb.)
- Felmerült kérdések tisztázása a holland és magyar kollégákkal, illetve a disztribútorokkal (rossz modellválasztás, méretezés stb)
- Mérnöki problémák egyeztetése a mérnökséggel
- Kapcsolattartás az érintett európai, amerikai és ázsiai osztályokkal

Elvárások:
- Középfokú végzettség, műszaki beállítottság
- Kiemelkedő magyar és angol nyelvű kommunikáció írásban és szóban
- Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
- Jó problémamegoldó készség
- Ügyfélközpontúság, célorientáltság, jó stresszkezelő képesség

Előnyök:
- Hasonló területen szerzett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését várjuk!

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Szücsné Vitos Ivett kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen az E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám: 4376-4./2003, 07-0006-06.