Megbízható, nemzetközi ipari kereskedő partnerünk részére keresünk kollégát

VEVŐSZOLGÁLATI KÉPVISELŐ

(HF 11-7741)

pozícióba.

Feladat

  • Viszonteladói hálózat szakszerű kiszolgálása,
  • Vevőkkel, forgalmazókkal, raktárakkal és szállítókkal való folyamatos kapcsolattartás,
  • Az ellátási lánc felülvizsgálata és nyomon követése,
  • Ajánlatok előkészítése és nyomon követése, speciális igények pl. kedvezmények, akciók naprakész ismerete,
  • Esetenként egyéb számlázási feladatok ellátása,
  • Reklamációkezelés.

Elvárások

  • Vevőszolgálatban/ügyfélszolgálatban szerzett tapasztalat, előny: logisztikai/fuvarszervezői vagy más ipari területen,
  • Aktív angol nyelvtudás szóban és írásban,
  • Műszaki beállítottság,
  • Számítógépes ismeretek,
  • Vevőorientált gondolkodásmód.

Amit kínálunk

  • Multinacionális munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Szakmai előrelépési lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest és Budaörs határa.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük,
küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével
és a „HF 11-7741”-es referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése