www.cvonline.hu

Vevőszolgálati kapcsolattartó

  • A hirdetés 1068 napja lejárt

Főbb feladatok:

  • Vevői igények fogadása, visszaigazolása, az igények alapján a gyártás programozása
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszerzéssel, termeléssel

Elvárások:

  • Német és angol nyelv tárgyalóképes ismerete
  • Vevői kommunikációban szerzett gyakorlat magyar és idegen nyelven
  • Önálló munkavégzés a telephelyen, és a vevőknél egyaránt

Amit kínálunk:

  • Karrier lehetőség egy nemzetközi cégcsoportnál, külföldi utazás, idegen nyelvű környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés, kihívásokkal teli feladatok
  • Versenyképes kompenzáció
Helyek Szekszárd
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német