www.cvonline.hu

Vevőszolgálati kapcsolattartó (Referenciaszám:RV-1058)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.26.
Jelentkezési határidő: 2014.11.23.
Hirdetés azonosító: 859783

Feladatok:

  • Munkavédelmi eszközök értékesítése, kapcsolódó adminisztratív teendők
  • Megrendelések fogadása, rögzítése, visszaigazolása, nyomon követése
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a cég partnereivel és az üzletkötőkkel
  • Reklamációk kezelése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kereskedelmi és/vagy vevőszolgálati min. 3 éves tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű (Tömegközlekedéssel nem megközelíthető a munkahely)

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Műszaki területen szerzett tapasztalat

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Változatos munkakör
  • Dinamikus, fiatalos, modern munkakörnyezet
  • Azonnali kezdési lehetőség

A munkavégzés helye:

Nagytarcsa

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. nagytarcsai székhelyű partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát,bérigénye megjelölésével! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (vevőszolgálati kapcsolattartó) és a pozícióhoz tartozó RV-941-es referenciaszámot!

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő