www.cvonline.hu

Munkatársakat keresünk
Vevőszolgálati kapcsolattartó gyakornok
munkakör betöltésére

FŐBB FELADATOK:

  • Vevői dokumentációk frissítése és nyilvántartása
  • Megrendelések nyomonkövetése
  • Ügyféli adatbázis naprakész nyilvántartása
  • egyéb adminisztratív tevékenységek ellátása

ELVÁRÁSOK:

  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony megléte valamely felsőoktatási intézményben még legalább 1 évig
  • Heti legalább 24 óra munka vállalása
  • Középszintű spanyol és angol nyelvtudás írásban és szóban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Bérezés és utazás támogatása
  • Aktív részvétel a gyáregység mindennapi tevékenységében
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai tapasztalat szerzése

A munkavégzés helye Székesfehérvár.

Jelentkezni lehet az alábbi weboldalon
Alcoa Karrieroldal