www.cvonline.hu

Vevőszolgálati helyettes vezető

  • A hirdetés 537 napja lejárt

A magyar piacon piacvezető klímatechnikai cég keres

vevőszolgálati helyettes vezetőt

Ha műszaki végzettségű vagy, jó a szervező és probléma megoldó készséged, jó a kommunikációd, magas szintű munkát végző csapatunk várja jelentkezésed székesfehérvári telephelyünkre

Követelmények:

  • Aktív angol nyelvtudás
  • Műszaki szakképesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Jó lényeglátó-, problémamegoldó- és szervezési készség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Ügyfél centrikus, etikus szemléletmód

Feladatok:

  • Szerviz és karbantartási szerződések kezelése, aktív részvétek a szerződéskötési folyamatokban
  • Műszaki adatok megküldése, keresésben segítségnyújtás
  • Javítási munkákban segítség nyújtása
  • Képzések tartása viszonteladók részére
  • Javításhoz szükséges alkatrészek megrendelése
  • Szerviz reklamációk kezelése
  • Lecserélt készülékek áttekinthető nyilvántartása, készülékek javíttatása

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Előrelépés lehetősége
  • Folyamatos szakmai képzés
  • Kulturált munkakörnyezet
  • Bekapcsolódás a nemzetközi szakmai életbe

Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol