www.cvonline.hu

Vevőszolgálati gyakornok

Hozzáadva: 2017.06.23.
Hirdetés azonosító: 961735

Feladatok:
  • szervizpartnerekkel való kapcsolattartás
  • vevői rendelés visszaigazolásának elkészítése
  • robbantott ábrák kezelése
  • garanciális visszaküldendő alkatrészek koordinálása
  • egyéb ad hoc feladatok (táblázatkezelés, szerződések és számlák lefűzése)
Elvárások:
  • folyamatban lévő aktív és passzív nappali tagozatos tanulmányok műszaki területen
  • német nyelvtudás előny
  • magabiztos MS Excel tudás, Access előny
  • önálló munkavégzés, precizitás, monotonitástűrés
  • különböző vállalatirányítási rendszerek elsajátítására való hajlandóság
  • heti min. 30 óra munkavégzés
  • augusztusi kezdés
Amit kínálunk:
  • szakmai gyakorlat leigazolása
  • bruttó 800 Ft/órás fizetés
  • utazástámogatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen TT_ASA!