www.cvonline.hu

VEVŐSZOLGÁLATI ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 1229 napja lejárt

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „Eurpoean Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladat:

  • Bejövő telefonhívások fogadása, emailen beérkező igények feldolgozása
  • Szerződött partnereink igényeinek telefonon történő kezelése
  • Reklamációk kezelése
  • Kézbesítéshez kapcsolódó operatív ügyintézés
  • Adminisztratív és riportálási feladatok

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (végzős hallgatók jelentkezését is várjuk)
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, pontosság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Vevőszolgálat / call center tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Versenyképes jövedelem (13. havi fizetés)
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkaidő: 08:00 - 17:00

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal az alább megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő