www.cvonline.hu

Vevőszolgálati és ügyfélkapcsolati munkatárs

  • Company_icon GLS General Logistics Systems Hungary Kft.
  • Location_icon Alsónémedi, Pest, Budapest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „European Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

A General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Feladat:

  • általános vevőszolgálati feladatok teljesítése
  • bejövő telefonhívások fogadása
  • e-mailen beérkező igények feldolgozása
  • szerződött partnerek igényeinek telefonon történő kezelése
  • kézbesítéshez kapcsolódó operatív feladatok
  • riportolás, munkafolyamatokhoz kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • kiemelkedő telefonos kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • dinamikus, kitartó alkat, céltudatosság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • igény a szakmai továbbfejlődésre
  • legalább középszintű angol nyelvtudás

Előny:

  • Vevőszolgálat / call center / logisztikai / vámügyintézői ismeret / tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívást jelentő munkakör - komplex munkafeladatok
  • versenyképes jövedelem, negyedévente prémium
  • étkezési hozzájárulás, 13. havi fizetés
  • utazási költségtérítés Budapestről és vidéki városokból egyaránt
  • folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • fiatal, inspiráló csapat

Munkaidő: 8:30-17:00

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Alsónémedi
Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Telefonos ügyfélszolgálat, Ügyfélszolgálati munkatárs, Vevőszolgálat
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol