www.cvonline.hu

Vevőszolgálati és ügyfélkapcsolati munkatárs

  • A hirdetés 296 napja lejárt

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pám-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „European Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

A General Logistics Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

VEVŐSZOLGÁLATI ÉS ÜGYFÉLKAPCSOLATI MUNKATÁRS

Feladat:

  • Bejövő telefonhívások fogadása, e-mailen beérkező igények feldolgozása
  • Szerződött partnereink igényeinek telefonon történő kezelése
  • Kézbesítéshez kapcsolódó operatív feladatok ellátása
  • Riportolás és kapcsolódó adminisztráció

Elvárások:

  • kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • középfokú angol nyelvtudás
  • Önálló munkavégzés, pontosság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeret
  • Vevőszolgálat-, call center-, illetve logisztikai-, vámügyintézői- ismeret / tapasztalat előny, felsőfokú végzettség előny

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Versenyképes jövedelem (13. havi fizetés, cafeteria)
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

Munkavégzés helye: Alsónémedi (Budapestről ingyenes céges busz)

Munkaidő: 08:00 - 17:00

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.