www.cvonline.hu

Vevőszolgálati- és szervizvezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2014.04.18.
Hirdetés azonosító: 742404

Autóiparban tevékenykedő multinacionális partnerünk számára keresünk Vevőszolgálati- és szervizvezető pozícióba munkatársat.

Feladatok:

- a szerviz és ügyfélszolgálat irányítása
- partnerek tendereztetése, beszerzések intézése
- ügyfelekkel való kapcsolattartás
- tárgyalások lebonyolítása, ajánlatok készítése
- gépek időszakos vizsgálata

Elvárások:

- felsőfokú műszaki végzettség
- 5-7 év hasonló pozícióban szerzett tapasztalat
- több éves vezetői tapasztalat
- magabiztos angol vagy francia nyelvtudás
- határozott, ügyfélorientált, dinamikus személyiség
- analitikus gondolkodásmód, jó szervezőkészség
- informatikai rendszerek magabiztos felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- versenyképes juttatási csomag
- karrier lehetőség
- nemzetközi munkakörnyezet

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a