www.cvonline.hu

Vevőszolgálati és értékesítési munkatárs (Budapest)

  • A hirdetés 160 napja lejárt

Az UNIX Autó Kft. a közép-kelet-európai régió dinamikusan fejlődő Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora. Az elmúlt 3 évben csapatunk létszáma megduplázódott, így ma már több mint 130 kirendeltségen közel 3000 munkavállalót foglalkoztatunk. A folyamatos növekedésnek köszönhetően

cégünk Budapestre az alábbi pozícióba keres munkatársakat:

A Te felelősséged:

  • Az Unix Autó Kft. ügyfeleinek magas szintű kiszolgálása
  • Telefonon beérkező megkeresések kezelése
  • Értékesítési feladatok ellátása
  • Árajánlatok, bizonylatok készítése, kezelése
  • Az értékesítéshez kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése

A mi elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Értékesítésben szerzett gyakorlat
  • Műszaki affinitás
  • Autóalkatrész kereskedelmi tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs készség, kereskedelmi szemlélet
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit mi adunk Neked:

  • Versenyképes, kiszámítható munkabéred mindig időben átutaljuk
  • Jó teljesítményed garancia az előre jutásodhoz
  • Mindenki teljes munkaruha szettet kap (cipő, nadrág, póló, polár, kabát)
  • Évente 2 alkalommal van céges csapatépítő program
  • Betanítási tervvel és központi szakmai képzésekkel fejlesztünk
  • Céges mobiltelefonodat privát célra is használhatod

Pályázatát (fényképes önéletrajz, motivációs levél és fizetési igény megjelölése)  a Jelentkezés gombra  kattintva töltheti fel adatbázisunkba.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő