www.cvonline.hu

VEVŐSZOLGÁLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

  • A hirdetés 914 napja lejárt

Gyógyászati segédeszközök, orvostechnikai eszközök

 kis és nagy kereskedelmével foglalkozó

REPLANT CSOPORT

VEVŐSZOLGÁLATI ÉS ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENST

keres

A feladatok:

  • a termékmenedzserek munkájának adminisztratív támogatása, statisztikai adatok előkészítése és feldolgozása, forgalmi kimutatások készítése
  • A beérkezett vények számítógépes feldolgozása, egyéb adminisztratív teendők és kapcsolattartás az orvos látogató kollégákkal

A követelmények:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • A munkakör betöltésénél precíz, pontos a monoton feladatokat és a folyamatos leterheltséget jól tűrő munkatársat keresünk, aki örömét leli a jól elvégzett adminisztrációs munkában.

Előny: irodai, adminisztratív munkakörben szerzett több éves gyakorlat.

Amit ajánlunk: kiváló munkakörnyezet, fiatal, lendületes csapat, megegyezés szerinti fizetés.

A munkavégzés helye: Budapest, XI. kerület

Fényképes szakmai önéletrajzát és fizetési igényét is tartalmazó motivációs levelét a következő címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő