www.cvonline.hu

Vevőszolgálati előadó

  • A hirdetés 1176 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23 000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1000 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamint ezen telephelyen működteti a csoport Globális Pénzügyi és Informatikai Szolgáltató Központját.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Sapa Profiles Kft.

Feladatok:

  • Vevőkkel valamint a külföldi értékesítőkkel való kapcsolattartás idegen nyelven
  • A vevői rendelések utánkövetése a kézhezvételtől a számla teljesítéséig
  • A beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • A vevők támogatása a teljes folyamatban, a tőlük érkező reklamációk kezelése
  • Együttműködés a cég egyéb szervezeteivel: pl. pénzügy, gyártástervezés, minőségbiztosítás, termelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, műszaki)
  • Szükséges nyelvismeret:
  • tárgyalási szintű német és kommunikációs szintű angol
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office), haladó szintű MS Excel ismeret
  • Nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás
  • További idegen nyelv ismerete előny
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíj- és egészségpénztár, teljesítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál.
  • Lehetőség a csatlakozásra egy emberközpontú, dinamikusan fejlődő multinacionális vállalathoz.

A jelentkezés módja:

Fényképes önéletrajzát kérjük, töltse fel karrieroldalunkon az alábbi linken keresztül.

Kattintson a Regisztráció menüpontra, majd a kért adatok feltöltése végén jelölje be a megpályázni kívánt pozíciót.

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Helyek Fejér
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő