www.cvonline.hu

VEVŐSZOLGÁLATI ELŐADÓ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.01.26.
Hirdetés azonosító: 1101010

Megbízónk a régió piacvezető multinacionális nagyvállalata, jelentős autóipari beszállító. Számára keresünk szakmailag felkészült munkatársakat az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • Vevőkkel és a külföldi értékesítőkkel való kapcsolattartás
  • Vevői rendelések után követése
  • A beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • Vevői reklamációk kezelése
  • Együttműködés a cég egyéb szervezeteivel

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, műszaki)
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Német nyelv ismerete előny
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret, haladó szintű MS Excel ismeret
  • Önállóság, precizitás
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit megbízónk nyújt

  • Megbízónk stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosít és vonzó juttatási csomagot kínál
  • Versenyképes alapbér, 13. havi fizetés, cafeteria, karácsonyi juttatás, műszakpótlék, teljesítmény alapú prémium
  • Önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, utazási támogatás

A munkavégzés helye

Székesfehérvár környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VEVŐSZOLGÁLATI ELŐADÓ, Székesfehérvár környéke