www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.23.
Hirdetés azonosító: 743130
lejárt
Tech People FEJLÉC

Multinacionális Partnercégünk számára keresünk Vevőszolgálati előadó munkatársat Székesfehérvárra.

Vevőszolgálati előadó (AK-068)

Feladatok:

  • Vevőkkel valamint a külföldi értékesítőkkel való kapcsolattartás idegen nyelven,
  • A vevői rendelések utánkövetése a kézhezvételtől a számla teljesítéséig,
  • A beérkező ajánlatkérések megválaszolása,
  • A vevők támogatása a teljes folyamatban, a tőlük érkező reklamációk kezelése,
  • Együttműködés a cég egyéb szervezeteivel: pl. pénzügy, gyártástervezés, minőségbiztosítás, termelés

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi, műszaki),
  • Tárgyalási szintű német és kommunikációs szintű angol nyelvtudás,
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office), haladó szintű MS Excel ismeret,
  • Nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás,
  • További idegen nyelv ismerete előny

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát vagy vegye fel a kapcsolatot HR tanácsadónkkal:

Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
Mobile: +36 30 730-25-46
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC