www.cvonline.hu

Vevőszolgálati diákmunka

Prohuman

Hozzáadva: 2017.08.21.
Hirdetés azonosító: 934089

Feladatok:
  • bejövő és kimenő telefonhívások kezelése magyarul és angolul
  • napi igények kezelése, vásárlók kisegítése
  • e-mailek megválaszolása, riportok készítése
  • regionális sales csapat napi munkájának aktív támogatása
Elvárások:
  • aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony-felsőfokú gazdasági tanulmányok
  • magas szintű ANGOL nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Heti 30-40 óra vállalása hosszútávon!
Amit kínálunk:
  • Szakmai gyakorlat leigazolása
  • Bruttó 800 Ft/órás fizetés
  • utazástámogatás
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Kapcsolat:
Amennyiben pozíciónk felkeltette az érdeklődésed, küldd el önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése email címre, leveled tárgya legyen BOS-VEV