Vevőszolgálati csoportvezető - Szombathely környéke (Referenciaszám: FE-1474)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.22.
Jelentkezési határidő: 2016.06.26.
Hirdetés azonosító: 1031197

Feladatok:

  • Vevőszolgálati csoport koordinálása
  • Napi kapcsolattartás a kiemelt vevőkkel
  • A cég képviselete a rendszeres vevői látogatások/auditok alkalmával
  • A vevőszolgálati csoport munkájának ellenőrzése, folyamatos fejlesztése
  • Az új kollégák betanítása, mentorálása
  • Eszkalált problémák kezelése, megoldása
  • Vevői adatok karbantartása
  • Reklamációs ügyintézés
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (diploma)
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Több éves szakmai tapasztalat vevőszolgálati területen
  • Gyártó cégnél, nemzetközi munkakörnyezetben szerzett tapasztalat
  • Néhány éves vezetői gyakorlat
  • SAP ismerete
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Vevőközpontúság, precizitás, pontosság

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Lendületes, fiatalos csapat
  • Kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:

Szombathely környéke

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. piacvezető, gyógyszeripari csomagolóanyagok gyártásával foglalkozó partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó FE-1474-es referenciaszámot! A részletekről érdeklődni lehet Farkas Editnél a 20915-6641-es mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)