www.cvonline.hu

Vevőszolgálati Csoportvezető - Budapest

  • Company_icon T-HR Kft.
  • Location_icon Pest, Budapest
  • Mentés
  • Az álláshirdetés 31 napja lett aktiválva

Feladatkör:
Ebben a munkakörben az Ön feladatai lesznek: Vevőszolgálati csapat irányítása, fejlesztése. Gyakorlati és innovatív módszerek kidolgozása a teljesítmény javítása érdekében. Hatékony erőforrás tervezés. Munkafolyamatok meghatározása és felülvizsgálata. Havi jelentés a fő teljesítménymutatókról.

Végzettség:
Felsőfokú végzettséggel rendelkező pályázók jelentkezését várjuk!

Szakmai tapasztalat:
Minimum 2 éves csoportvezetői tapasztalat szükséges.

Informatika:
jó felhasználó szintű office ismeretek

Egyéb követelmény:
Folyékony angol nyelvtudás SAP ismeret Excel ismeret

Logisztika/Értékesítés területre

Megjegyzés:
Csúcstechnológiájú multinacionális gyártócég szolgáltató központja