www.cvonline.hu

Vevőszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 544 napja lejárt

Budapesti szolgáltató cégünkhöz (IX.kerület)

keresünk

vevőszolgálati asszisztenseket.

Feladatok:

  • Vezetők adminisztratív támogatása
  • Adott témakörben a döntés előkészítő anyagok begyűjtése, összeállítása
  • Kimutatások, elszámolások készítése, nyilvántartások vezetése
  • Napi ügyviteli, ügyintézői és adminisztrációs feladatok ellátása
  • Szállítási ajánlatok bekérése
    Megbeszélések, találkozások egyeztetése, ütemezése
  • Excel nyilvántartások vezetése

Elvárás:

  • Középfokú végzettség érettségivel
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (különösen Microsoft Excel- tesztelés)
  • Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Erős priorizáló készség, csapajátékos attitűd, jó szervezőkészség

Előnyök.

  • Vevőszolgálati munkakörben, szerzett több éves gyakorlat és szakmai tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, IX.kerület.

Jelentkezési határidő az állásra: 2015. 11. 30.

Az állás kezdésének várható időpontja: Azonnal

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes magyar nyelvű önéletrajzát bruttó fizetési igénye megjelölésével.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő