www.cvonline.hu

Vevőszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 690 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára

munkatársat keresünk.

Feladatok:

  • Vevői megrendelések kezelése és rögzítése SAP rendszerben
  • Napi szintű kapcsolattartás az üzleti partnerekkel, magyar és angol nyelven
  • Együttműködés a gyártással és a raktárral
  • Feladatkörrel kapcsolatos adminisztráció végzése

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1-2 év adminisztratív területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
  • SAP ismerete előny!
  • Felhasználói MS Office ismeret
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Precíz, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Kerepes, Pest megye