www.cvonline.hu

Vevőszolgálati asszisztens

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.12.17.
Jelentkezési határidő: 2015.06.09.
Hirdetés azonosító: 886634
lejárt

Nemzetközi építőipari partnerünk számára keresünk új kollégát Vevőszolgálati asszisztens pozícióba. A pozíció fő célja a cég ügyfeleinek kiváló minőségű kiszolgálása és az üzleti együttműködés adminisztratív támogatása. A munkavégzés helye Budapest III. kerület.

Vevőszolgálati asszisztens legfontosabb feladatai:

• Kapcsolattartás a magánvásárlókkal, részükre termékinformációk nyújtása személyesen és telefonon keresztül, árnyékolók értékesítése;
• A cég üzleti partnereinek (építőanyag-kereskedők, kivitelezők, építészek) telefonos támogatása, információk gyors és segítőkész biztosítása;
• A beérkező rendelések pontos és szakszerű regisztrálása az SAP rendszerben;
• Árajánlatok készítése;
• Az értékesítő csapat munkájának támogatása;
• A logisztikai részleggel és a szállítmányozó céggel való együttműködés, a belföldi kiszállításokra vonatkozó kérdésekben.

Elvárások a Vevőszolgálati asszisztenssel szemben:

• Minimum 1 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Minimum középfokú végzettség
• Haladó szintű angol nyelvtudás
• Jó kommunikációs, szervező és probléma-megoldó készség
• Dinamikus, kedves, értékesítés és vevőorientált személyiség
• Megbízható, pontos, precíz, önálló munkavégzésre képes és kiválóan együttműködik minden kollégájával

Előny:

• Főiskolai vagy egyetemi diploma