www.cvonline.hu
Vevőszolgálati asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.06.08.
Jelentkezési határidő: 2014.06.11.
Hirdetés azonosító: 814993
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű megbízónk építőipari termékek gyártása és kereskedelme területén világszinten ismert. Magas minőségű termékeik országosan megtalálhatóak a legnagyobb építőipari viszonteladók termékpalettáján.
Vevőszolgálati csapatuk erősítésére

munkatársat keresünk.

Feladatok:
- Kapcsolattartás a cég szerződött kereskedő partnereivel
- Árajánlatok készítése kereskedők, beruházók és kivitelezők számára
- Kimenő hívások indítása meglévő partnerek irányába
- A beérkező rendelések pontos és szakszerű regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben
- A beérkező szerviz problémák kezelése, rögzítése a céges adatbázisban
- Magánvásárlók és kereskedők visszáru kérésének regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben
- A beérkező telefonok, faxok, e-mailek kezelése
- Szakmai kiállításokon és kereskedői nyílt napokon való részvétel
- Termékek értékesítése az irodában, és telefonon keresztül
- Az irodába érkező érdeklődők szakszerű kiszolgálása a bemutatóteremben

Követelmények
- Felsőfokú végzettség
- 1-2 év kereskedelmi területen vevőszolgálati pozícióban vagy ügyféltámogatásban szerzett tapasztalat
- Folyékony angol-nyelvtudás
- Erős MS Office ismeret (kiemelten Excel)

Személyiségjegyek, kompetenciák:
- Kiváló kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
- Erős priorizáló készség, csapajátékos attitűd
- Sikerorientált hozzáállás, kereskedelmi érzék
- Lelkes, dinamikus hozzáállás

Előny:
- SAP ismeret