www.cvonline.hu
Vevőszolgálati Asszisztens
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.07.02.
Jelentkezési határidő: 2016.07.09.
Hirdetés azonosító: 1056566
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi hátterű, a kontaktlencse üzeltágban hazánkban is piacvezető Partnercégünk megbízásából keresünk új kollégát a következő pozícióba: Vevőszolgálati Asszisztens

Főbb feladatok:
- Kapcsolattartás magyar ÉS angol nyelven a Partnerekkel és a társosztályokkal
- A vevőszolgálati vezető munkájának támogatása
- Vevői adatbázis kezelés
- Vevői rendelések kezelése
- Komissiólista készítése
- Bizonylat készítés
- Rendeléshátralék, visszárú és reklamáció kezelés

Követelmények
- Min. középfokú végzettség (felsőfokú előny)
- 1-2 év releváns tapasztalat
- Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás
- Nyitott, rátermett személyiség
- Kiváló kommunikációs készség magyar és angol nyelven egyaránt
- Logikus gondolkodásmód, jó problémamegoldó készség

Előny:
- SAP és/vagy Oracle ismeret

- Versenyképes fizetés
- Kiváló csapat
- Nemzetközi hátterű, stabil vállalat

A pozíció határozott időre, várhatóan 10-12 hónapos időtartamra szól, azonban sikeres együttműködés esetén ez a későbbiekben akár hosszabbodhat.