www.cvonline.hu

Vevőszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 231 napja lejárt

A Bumet Hungary Kft Link megjelenítése , lemezalkatrészek gyártója munkatársat keres!

Elsődleges feladat: Vevői rendelések kezelése/visszaigazolása  és kommunikáció a vevőkkel

Elvárások:

  • Főiskolai / Egyetemi végzettség  kapcsolódó területen
  • Értékesítési, logisztikai alapismeretek, hasonló területen eltöltött minimum 3 év gyakorlat
  • Jó kommunikációs készség
  • Tárgyalóképes angol nyelv ismeret írásban és szóban.
  • Árkalkulációs alapismeretek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Csapatmunka

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Ipari-autóipari munkakörben eltöltött tapasztalat
  • Jártasság a lemezmegmegmunkálásban
  • Egyéb nyelvismeret (Holland/Német)

Jelentkezni szakmai önéletrajzzal az alábbi email címre lehet.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő