www.cvonline.hu

Vevőszolgálati asszisztens

  • A hirdetés 274 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
munkatársat keres.

Feladatok:

• Vevőkkel való kapcsolattartás személyesen és telefonon keresztül
• Szervizzel kapcsolatos problémák, vevői reklamációk kezelése
• Reklamációk, panaszok rögzítése céges adatbázisban
• Visszáru kérések regisztrálása SAP rendszerben
• Beérkező telefonok, faxok, emailek kezelése
• Társosztályokkal való aktív kapcsolattartás

Elvárások:

• Minimum középfokú végzettség
• Nagykereskedelmi cégnél szerzett hasonló munkatapasztalat
• Felhasználói szintű MS Office ismeretek
• Kiváló kommunikációs készség
• Határozott, magabiztos fellépés
• Pontosság, precizitás
• Önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

• Kereskedelmi végzettség
• Angol nyelvtudás
• SAP ismeretek

Amit kínálunk:

• Dinamikus, fiatalos, kellemes munkakörnyezet
• Szakmai fejlődési lehetőség
• Versenyképes bérezés, bónuszszerzési lehetőség

Munkavégzés helye:
Törökbálint