www.cvonline.hu

Vevőszolgálati (After Sales) munkatárs

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Jelentkezési határidő: 2016.07.16.
Hirdetés azonosító: 1037900

Nemzetközi, anyagmozgató gépekkel és rendszerekkel foglalkozó partnerünkhöz keresünk vevőszolgálati (After Sales) munkatársi pozícióba precíz és támogató kollégát biatorbágyi munkavégzéssel!

Feladatok:

-After Sales inside értékesítő munkájának háttértámogatása
-Szervíz ajánlatok készítése
-Számlázás
-Kapcsolódó After Sales adminisztrációs teendők ellátása

Elvárások:

-Minimum középfokú végzettség, felsőfokú előny
-Műszaki érdeklődés
-Pályakezdők és tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is várjuk!
-Informatikai ismeretek: Microsoft Office; SAP előny
-Angol és/vagy német nyelvtudás előnyt jelent
-Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
-Segítőkész, támogató attitűd

Amit kínálunk:

-Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
-Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
-Biztos, stabil háttér egy dinamikusan fejlődő cégnél
-Munkába járási támogatás, illetve céges busz Budapestről indulva

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján