www.cvonline.hu

Vevőszolgálati adminisztratív tevékenység

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 886082
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Feladatok:

  • Vevőszolgálati pultnál adminisztratív feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a vevőbarát pénztári környezet és kiszolgálás megvalósításában

Elvárások:

  • 18. életév betöltése
  • Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Minden decemberi hétvégén legalább 2 nap vállalása

Munkaidő: decemberben péntek-szombat-vasárnapi napokon 7.00-14.00, 14.00-22.00

Amit kínálunk

  • Bruttó diákbér: 584 Ft/óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet regisztráció után a pozíció megjelölésével tehetsz meg a Link megjelenítése oldalon!

KIZÁRÓLAG úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat és feltöltöd a honlapra az önéletrajzodat! Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására! A hiányos jelentkezéseket nem áll módunkban elfogadni.