www.cvonline.hu

VEVŐSZOLGÁLAT VEZETŐ

  • A hirdetés 375 napja lejárt

Élelmiszeripari termékek kereskedelmével foglalkozó cég

munkakörbe munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • A vevőszolgálat/rendelésfelvétel munkájának irányítása
  • Szállítási pontosság figyelése, vevői reklamációk, kötbér kezelése
  • Vevőkiszolgálás minőségének javítása, munkatársak fejlesztése
  • Együttműködés a kapcsolódó részlegekkel (logisztika, pénzügy, kereskedelem)
  • Értékesítési csapat támogatása

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Hasonló területen szerzett releváns szakmai és vezetői tapasztalat
  • Önálló és pontos munkavégzés
  • Hatékony, gyors problémamegoldó készség
  • Integrált vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria
  • Hosszútávú munkalehetőség – stabil középvállalati háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • munkába járás támogatása

A munkavégzés helye: Debrecen vonzáskörzete

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő